Districts # 1 & 2
George Washington III Lodge #15 WM Marcus McCreary 2nd & 4th Monday   7:00PM St. Johns Lodge, Davis Street, Pensacola, FL
Hope Lodge #19 WM B. Eckford, III 2nd & 4th Monday   7:00PM 704 North "A" Street, Pensacola, FL 
Excelsior Lodge #43 WM Booker McKinstry 2nd & 4th Friday   7:30PM Excelsior Lodge,  A Street Pensacola, Fl
St. John Lodge #189 WM Richard Tardy 1st & 3rd Friday   7:00PM St. John Lodge, 2560 N Davis Hwy, Pensacola, FL. 32503
   
District # 3
Joppa Lodge #7 WM Roger Delfosse 1st Friday of each Month   7;00PM 307 Date Ave. NW, Ft. Walton Beach
Caryville Lodge #123 WM Austin Bowden 2nd Saturday   6:30PM 985 St. Mary Rd, Caryville, FL
J.R.L. Conyers Lodge #364 WM Phillip A. Gentles Sr. Saturday Before 2nd Sunday   8:00AM 550 McDonald St., Crestview
   
District # 4
Empire Bethel Lodge #202 WM  Byron Calton 1st & 3rd  Thursday   7:00PM 140 Detroit Ave., Springfield, FL 32404
Labor System Lodge #324 WM David Barnes 1st & 3rd Monday   7:00PM 712 Hamilton Ave., Panama City, FL 32401
Bethel Lodge #524 None On Hold   None Picking up Charter
   
District # 5
St. Joseph Lodge #99 WM Keith Sutton Jr. Tuesday After 1st Sunday   7:00PM 3693 Popular Springs Road, Marianna, Florida 32446
   
District # 6
Silver Star Lodge #61 WM Charles Brown 1st & 3rd Thrusday   7:00PM 122 South Duval Street, Quincy, FL 32351
Greenshade Lodge #153 WM Rontierrius Clark 2nd & 4th Friday   7:00PM 1780 Saint Hebron Rd.  Quincy, FL 32352
Michael R. Moore Lodge #764 WM David Patterson 1st & 3rd Tuesday   8:00PM 320E Washington Street, Quincy FL 32351
   
District # 7
Mt. Olive Lodge #5 WM Landers Harvey 1st Tue. & 3rd Monday   7:00PM 508 N. Macomb Street, Tallahassee, FL 32301
Valentine Lodge #147 WM Jeffrey Harris 2nd & 4th Friday   7:00PM 7922 Bradfordvillie Rd. Tallahassee, FL 32309
Buckhorn Lodge #354 WM Antonio Kilpatrick 1st & 3rd Tuesday   7:00PM 511 CJ Spears Rd. Crawfordville, FL 32327
H.E. Daniels Lodge #532 WM Jay Cromuel Fri. Prior to the 1st & 3rd Sun   7:00PM 7958 Bradfordville Rd. Tallahassee, FL 32309
Cherry Hill Lodge #549 WM Samuel L. Tucker 2nd & 4th Monday   7:00PM 2032 Pasco Street, Tallahassee, FL 32310
   
District # 8
Chaires Lodge #259 WM James Mcroy Fri. Before the 1st & 3rd Sun   7:00PM 9235 Road to the Lake Road, Tallahassee, FL 32317
J.R.L. Lee Lodge #422 WM Lamonta V. Peterson 1st & 3rd Wednesday   8:00PM 12 N. Macomb, Tallahassee, FL 32301
C.H. Henry Lodge #543 WM Reginald Byrd 1st & 3rd Monday   7:00PM 2001 Bannerman Rd., Tallahassee, 32312
Excelsior Lodge #754 WM Jeron Johnson 1st & 3rd Thrusday   8:00PM 2032 Pasco Street, Tallahassee, FL 32310
   
District # 9
Solomon Lodge #6S WM Charles Gilley 4th Saturday   6:00PM 149 Walnut St., Monticello, FL
Windows Sons #9 WM Jerod Anderson    
Perry Lodge #187 WM Floyd Mango 1st Tuesday   6:00PM 1201 Martin Luther King; Perry, Fl
White Grove Lodge #222 WM Steve Hall 2nd Saturday   6:00PM 112 Avalon Ct. Lamong, FL
Ashville Lodge #229 WM Amos Herring 2nd Friday   6:00PM 4142 Ashville Hwy.; Monticello, Fl
   
District # 10
James Cooper Lodge #21 WM Charles Yulee 1st & 3rd Monday   7:00PM 617 SW Jones Lake City, FL 32025
Gold Standard Lodge #167 WM Joseph Miles 1st & 3rd Friday   7:30PM 412 Center Ave SW, Live Oak
     
District # 13
Eureka Military Lodge #1A WM Walter Wright 2nd & 4th Thursday   7:00PM 410 Broad Street Jacksonville, 32201
Champion Lodge #2 WM Reginald Robinson 1st & 4th Thursday   7:00PM 5600 Champion Lodge Rd, Callahan, FL 32011
Temple Lodge #340 WM Jeran Johnson 2nd & 4th Monday 7:30PM 410 Broad Street Jacksonville, 32201
Sollie Mitchell Lodge #377 WM Jarrett G. Hayes, Sr. 2nd & 4th Monday   7:00PM 410 Broad Street Jacksonville, 32201
Silver Square #703 WM Jackie Green 2nd & 4th Thursday   7:00PM 85846 Miner Rd.,Yulee, FL32041
   
District # 14
St. John's Lodge #14 WM Terry Bowser 1st & 3rd Wednesday    7:00PM 410 Broad Street Jacksonville, 32201
Sons of Solomon Lodge #166 WM Adric George 2nd & 4th Saturday   7:30PM 410 Broad Street Jacksonville, 32201
J.S. Coppock Lodge #190 WM Roderic D. Feacher 1st & 3rd Tuesday   7:30PM 410 Broad Street Jacksonville, 32201
Paul Lawrence Dunbar Lodge #219 WM Clarence Peasant 1st & 3rd Wednesday    7:00PM 410 Broad Street Jacksonville, 32201
Fidelity Lodge #251 WM Robert Robinson 1st & 3rd Monday   7:30PM 410 Broad Street Jacksonville, 32201
Henry Simmons Lodge #379 WM Jerry Jones 2nd & 4th Saturday   6:30PM 410 Broad Street Jacksonville, 32201
    
District # 15
Harmony Lodge #1 WM Tony Washington 1st & 3rd Friday   7:30PM 410 Broad Street Jacksonville, 32201
Mt. Horeb Lodge #20 WM Joe Logan 2nd & 4th Tuesday   7:00PM 545 West King St., St. Augustine, FL 32084
Oakland Lodge #65 WM Floyd Sisco 2nd & 4th Friday   7:30PM 410 Broad Street Jacksonville, 32201
North Jacksonville Lodge #387 WM Rick S. Segree, Sr. 2nd & 4th Thursday   7:30PM 410 Broad Street Jacksonville, 32201
Lorenzo Hall Lodge #458 WM Garry Hamilton 1st & 3rd Saturday   7:30PM 410 Broad Street Jacksonville, 32201
Rudolph Bradley Lodge #699 WM Antonio Banks 2nd & 4th Saturday   7:30PM 410 Broad Street Jacksonville, 32201
   
District # 41
Perfect Ashlar Lodge #766 WM Cosme Christian 1st & 3rd Monday   7:30PM St. John USVI
King Solomon Lodge #778 WM Bevin George 1st & 3rd Saturday   7:00PM Tortola, BVI